Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tasiyasa/public_html/2013kazananlari.php:2) in /home/tasiyasa/public_html/enust.php on line 4

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tasiyasa/public_html/2013kazananlari.php:2) in /home/tasiyasa/public_html/enust.php on line 4
Taşı Yaşatan Tasarımlar
İstanbul Maden İhracatçıları Birliği tarafından gerçekleştirilen ve Türk doğal taşlarını mimar, iç mimar ve tasarım bölümü öğrencilerine daha yakından tanıtmayı hedefleyen "Yaratıcı Endüstrilerde Farklı Vizyonlar" projesi kapsamında gerçekleştirilen eğitim, seminer ve sempozyum sunumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

"Artıktan Artıya" Semineri 27 Ocak 2012


Doğal Taş Teknolojileri ve Kulanım Alanları Eğitimi 04-21 Aralık 2012


"Doğal Yaşam Doğal Taş" Sempozyumu 29-30 Mart 2013


2013 Yarışma Sonuçları
PROFESYONEL KATEGORİ - 1.TURKISH BATHROOM

Profesyonel kategoride, geleneksel Türk Hamamı konseptini, duşlara taşıyan Ceyhun Akın’ın projesi birinci oldu.

PROFESYONEL KATEGORİ - 2.NATURE

Profesyonel kategoride, Ceyhun Okan Sekban’ın Nature projesi ikinci oldu.

PROFESYONEL KATEGORİ - 3.DOTSPHERE

Profesyonel kategoride, Şenol Doğan’ın DotSphere projesi üçüncü oldu.

PROFESYONEL KATEGORİ MANSİYON - SUZAN

Profesyonel kategoride, Gürhan Bilget’in Suzan projesi mansiyon ile ödüllendirildi.

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ - 1.JOINER

Öğrenci kategorisinde, Mimar Sinan Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden Burak Koçak Joiner projesi ile birincilik ödülünü kazandı.

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ - 2.JOINER

Öğrenci kategorisinde, Marmara Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden Burak Şenkardeşler Chimera’s Tone projesi ile ikincilik ödülünü kazandı.

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ - 3.PUBLIC STONE

Öğrenci kategorisinde, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden Gözde Nalçacı da Public Stone projesi ile üçüncü oldu.

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ MANSİYON - STO PİKSEL

Öğrenci kategorisinde, Öğrenci kategorisinde Uludağ Üniversitesi Mimarlık bölümünden Alper Gönül ve Reha Can Yılmaz’ın Sto Piksel projesi mansyion ödülüne hak kazandı.

ÖĞRENCİ KATEGORİSİ MANSİYON - MERMER BAHÇE

İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden Esra Yağdır Çeliker’in Mermer Bahçe projesi mansiyon ödülüne hak kazandı.Türkiye İhracatçılar Meclisi Türkiye İhracatçılar Meclisi T.C. Ekonomi Bakanlığı